Aktuality

Běh 14 pomocníků

19.Kvě 2022 | Žádné komentáře

S potěšením vás zveme v neděli 12. 6. 2022 do Obory v Lomnici nad Popelkou, kde se bude konat již tradiční běh na podporu Domácího hospice 14 pomocníků. I letos si přijdou na své jak profi běžci či příležitostní sportovci, tak maminky s kočárky, senioři nebo ti, kteří rádi vyráží na výlety do krásné přírody. Na startu Vás budeme čekat mezi 12:00-16:00, v cíli až do 18:00. V areálu je možné využít ohniště k opečení nějaké dobroty, takže klidně přibalte s sebou. Svoji účast přislíbilo Lomnické pivo i se svým lahodným mokem a i nealko a drobné občerstvení bude k zakoupení.

Jak se dostat do Obory? Trasy: Hlavní – 4,4 km
https://mapy.cz/s/kujanozege Alternativa – 875 m
Výzva pro borce – 3x hlavní trasa = 13,2 km
https://mapy.cz/s/huhorukefa

 

Startovné: 100 Kč dospělí
 50 Kč děti
 děti do 6 let zdarma
 dárcovské startovné od 500 Kč (běžecká čelenka jako bonus)

 

Pokud nevyrazíte do Obory a chcete podpořit tento „běh“, můžete své startovné poslat na projekt Běh 14 pomocníků na stránkách Darujme.cz.

https://www.darujme.cz/projekt/1206350          DĚKUJEME.

 

Těšíme se na Vás.
Váš Domácí hospic 14 pomocníků

Partner akce: město Lomnice nad Popelkou

Běh podpořili: KIS města Lomnice nad Popelkou, město Semily, Zpromotion s.r.o., Mizera a.s., Bárta & Bárta, Tiskárna Zaplatílek

Všichni závodníci startují na vlastní nebezpečí a zodpovídají za svůj zdravotní stav.

Všichni účastníci (i diváci) svou účastí vyjadřují souhlas s tím, že mohou být zaznamenáni na fotografiích a videozáznamech, které mohou být použity k propagaci tohoto závodu a pořadatele.
Osobní údaje závodníků bude pořadatel shromažďovat, zpracovávat a evidovat v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění a nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 GDPR.

 

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *