Den pro domácí hospicovou péči

9.Říj 2023 | Žádné komentáře

Den otevřených dveří a Papučový den – 11. října 2023

Během uplynulých měsíců jsme stěhovali domácí hospic z prostor v MMN, a.s. do nových prostor v centru města. Jsme moc rádi, že vám můžeme pozvat na Den otevřených dveří nových prostor na nové adrese Komenského náměstí 113, Semily. Sice ještě není vše plně zařízené a vybavené, přesto se s vámi rádi potkáme.

Bude prostor na prohlídku, povídání o hospicové péči, drobné občerstvení, zakoupení dárkových předmětů (výtěžek jde na podporu našeho domácího hospice), atp.

Zároveň na tento den připadá tzv. Papučový den. Jde o výzvu: „Nazujte si papuče, jděte s nimi do práce, školy. Dejte vědět lidem kolem sebe, že mobilní hospice pomáhají důstojně žít našim nejbližším doma až do konce.“ Pomůžete nám šířit povědomí o mobilní hospicové péči a ukážete, že podporujete její smysl. Vaše papuče symbolizují bezpečí a pohodlí domova. Svoje fotky s papučemi můžete sdílet na sociálních sítích #papucovyden, #domacihospic14pomocniku.