Aktuality

Pozvánka na výstavu

24.Zář 2020 | Žádné komentáře

Přátelé,

děkujeme vám za vaši aktivní účast v soutěži fotografií s tématem Naděje. Do konce srpna, kdy jsme uzavřeli příjem, se sešlo celkem 116 krásných prací od 23 přispěvovatelů. Je zajímavé vidět, jak dané téma ožívá v různých formách – od přírodních úkazů, které nesou pro nás jasnou symboliku, přes lidské výtvory, až po tváře lidí se svými příběhy. Naděje, zdá se, nás skutečně provází na každém kroku a citlivé objektivy fotoaparátů či mobilních telefonů ji díky vám umí zachytit.

Z fotografického materiálu jsme připravili výstavu, na kterou si vás dovolujeme pozvat. Výstava je od čtvrtka 24.9. instalována ve vestibulu Městského úřadu v Semilech a je volně přístupná veřejnosti v otevíracích hodinách městského úřadu a potrvá do 27.11.2020. Součástí výstavy je pokladnička veřejné sbírky pro hospic. Prosím, šiřte dále, upozorněte své známé a přátele.

Fotografie, které se na výstavu nedostaly, použijeme v dalších výstupech, které plánujeme a věříme, že se s nimi budete setkávat a že budou sloužit především Domácímu hospici 14 pomocníků. Na závěr bychom vám chtěli připomenou a zdůraznit, že bez vás by to nešlo. Děkujeme, že jste věnovali čas k vytváření a výběru fotografií, že jste přemýšleli o tom, co dané téma pro vás konkrétně znamená a jak to znázornit, a také za to, že jste se rozhodli nám vaše díla velkoryse věnovat. Kéž společně rosteme v dobrém!

 

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *