Aktuality

Uběhnutý milion metrů pro hospic

18.Čvn 2021 | Žádné komentáře

Děkujeme všem, kteří nás přišli v sobotu 12.6. podpořit do Semil na Ostrov. Krásné počasí vylákalo 245 účastníků, kteří společně uběhli neuvěřitelných 1 256 520 m, což odpovídá 1 688 uběhnutým kolům Běhu 14 pomocníků. Od 10 hod do 17 hod stále někdo běhal. Ani na chvíli nezůstala trať bez účastníků. Pro představu o vzdálenosti jsme si zaběhli do Londýna či Bulharské Sofie. Na trati se vystřídali běžci, chodci, kočárky i invalidní vozík. Neuvěřitelných 62 účastníků uběhlo Běh svatého Víta, tzn. všech 14 koleček. (Někteří jedinci i dvakrát.)

Prostor byl i k příjemnému popovídání na lavičkách ve stínu stromů či lenošení v hamace. Velké díky patří také Lomnickému pivu, které nám spolu s točenou malinovkou doplnilo pitný režim.

Slibovali jsme počítat účastníky z jednotlivých škol, omlouváme se, nakonec to nebylo v našich silách. Ale podle odhadů zvítězila Základní škola Ivana Olbrachta, zejména první stupeň. Děkujeme za podporu dětem i učitelskému sboru.

Na přípravě sobotního běhu se podílelo velké množství dobrovolníků, bez kterých by tento běh nešel uskutečnit a kterým tímto velmi děkujeme.

Celou akci jsme si moc užili a  těšíme se na nějakou příští

 

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *