Finanční dary pro náš hospic

31.Bře 2022 | Žádné komentáře

Milí podporovatelé a dárci,

vážíme si každé pomoci – finanční, materiální, duchovní, přátelské,…

Díky Vám úspěšně budujeme domácí hospicovou péči na Semilsku. Obrací se na nás stále více pacientů a jejich rodin, kterým můžeme být nablízku v důležitých chvílích jejich životních cest. I když jde o nemoc těla, nejkřehčí a nejdůležitější jsou vztahy. Vzpomínky na společné prožitky zůstávají a naplňují útěchou a nadějí.

Máme radost, že jsme mohli založit druhou veřejnou sbírku, a tedy rozšířit účely využití finančních prostředků a to konkrétně na pokrytí mzdových nákladů, které nemáme pokryty od zdravotních pojišťoven, ani granty měst, kraje či nadací nejsou vypisovány na tyto účely.

Veřejná sbírka: „Provoz Domácího hospice 14 pomocníků“ číslo bankovního účtu: 2302113632/2010
účel: Shromažďování peněžních prostředků na pokrytí nákladů mezd zdravotního, ošetřujícího a podpůrného personálu hospice.

DĚKUJEME!