Ostrov se zaplnil hospicovými příznivci

20.Čvn 2023 | Žádné komentáře

Moc děkujeme všem, kteří přišli v neděli 21.5.2023 na semilský Ostrov a podpořili tak ty, kteří už běžet nemohou. A nebylo vás málo. V průběhu dne se zde vystřídalo 137 registrovaných účastníků a přišlo i mnoho těch, kteří sice neběželi, ale přišli nás podpořit, popovídat si nebo se dozvědět, co vlastně děláme. Nejen pro ně bylo doufáme příjemné občerstvení, za které jsme velmi vděčni našim dobrovolníkům. Stejně jako všem, kteří jakkoliv pomohli s organizací. Každý si volil délku a tempo trasy na míru. Tu nejdelší – tedy přes 10km uběhlo letos 37 účastníků. Dohromady jsme se pomyslně přesunuli ze Semil až do Hamburku  a vybrali jsme 31 900 Kč. Celý výtěžek bude použit na zajištění péče o naše pacienty. Kdo teď trošku lituje, že na Ostrov nedorazil, stále může využít možnost připojit se na portálu darujme.cz, kde do 30.6.2023 bude aktivní naše výzva NAPLNĚNÝ TÝDEN https://www.darujme.cz/projekt/1207902. Přejeme krásné letní dny a už teď se těšíme na 5. ročník Běhu pro hospic.

Tým domácího hospice